Denizli Özel Egekent Hastanesi Basın Lansmanı Görseli

Denizli’nin en tecrübeli özel hastanelerinden biri olan Özel Ege Hastanesi, yeni hekim kadrosu ve ‘sağlıkta kalite, öncelik insan’ sloganıyla Özel Ege Kent Hastanesi olarak hizmete başladı. Hastanenin lansmanı hekim kadrosu ve yeni yöneticileriyle yapıldı.

Denizli’de 2001 yılında Özel Ege Hastanesi olarak hizmete başlayan ve bu süre zarfında sayısız başarıya imza atan, kalp ve damar cerrahisinde bir marka halini alan hastane, artık Özel Egekent Hastanesi olarak hizmetini sürdürüyor.

DENİZLİMİZE İLKLERİ YAŞATACAĞIZ

Değişim sonrası Özel Egekent Hastanesi’nin yeni yönetim ve hekim kadrosunun lansmanı Anemon Otel’de yapıldı. 8 bin metrekare alanda 25 poliklinik, 5 ameliyathane ve 121 yatak kapasitesi ile Denizli’ye kaliteli sağlık hizmeti veren Özel Egekent Hastanesi’nin ‘insan odaklı ve kaliteli hizmet’ anlayışıyla hizmet vereceğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Üstek, “Kalp ve damarda ilk özel hastane unvanına sahip hastanemiz çağın getirdiği cihaz ve teknik donanımla, tecrübeli ve uzman doktorlarımızla, gurur duyacağımız ilkleri Denizlimize yaşatmaya devam edecek” dedi.

HASTANE BÜYÜYECEK

Denizli’nin önde gelen sağlık kuruluşlarından biri olmayı ana hedef olarak belirlediklerini belirten Üstek, “Uluslar arası düzeyde bir sağlık kuruluşu olmayı amaçlıyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Önceliğimiz, insan hayatını ön planda tutan, uluslar arası etik değerlere bağlı bir hastane olmaktır” dedi. Üstek, hastanenin fiziki durumunda da değişiklikler yapacaklarını belirtirken, “Yandaki arsamızda en kısa sürede inşaata başlayacak ve tamamlayacağız. Hastanemize tüp bebek merkezi, MR cihazları, Dijital Mamografi, Dijital Röntgen, Ultrason ve Renkli Doppler, 4 Boyutlu Ultrason gibi cihazlarla radyoloji ünitemizi hızla kazandıracağız. Denizlililere kaliteli sağlık hizmeti için çalışacağız” diye konuştu.

BAŞHEKİM İSTANBULLU: ÖNCELİĞİMİZ HASTA MEMNUNİYETİ

Özel Egekent Hastanesi Başhekimi Dr. Beysun İstanbullu ise, “Yıllardan beri bölge illerine ve yurtdışından gelen hastalarımıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Kaliteli sağlık hizmeti herkesin hakkıdır. Biz de hasta memnuniyetini hep ön planda tutarak hizmetlerimizi daha ileriye taşıyacağız” diye konuştu. 

Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner