ÜROLOJİ

Ürolojik hastalıkların değişik alt gruplarına ait tüm tetkik ve tedavi işlemleri için deneyimli bir kadro sahibi olan hastanemiz, özellikle son yıllarda giderek daha yaygın uygulama alanı bulan ve sıklıkla da prostat cerrahisi ile taş hastalıklarında olmak üzere, günümüz teknolojisinin tıbbi uygulamalara sunduğu tüm kapalı ameliyat girişimleri için gereken sistemleri mevcuttur.

Ürolojiyi ilgilendiren rahatsızlıklar erkeklerde, böbrekler, idrar yolları, idrar torbası, prostat bezi, penis ve testisler ile ilgili problemlerdir. Kadınlarda ise böbrekler, idrar yolları, mesane ve cinsel hastalıklar bu alana girmektedir.

MODUS  ED SWT (Şok Dalga Tedavisi)

Tıkalı damarlara şok işlemi uygulanarak damarların normal işlevine dönmesi sağlanır. Damarların açılması ile damarlarda gerçekleşen kan akışı da normale döner ve cinsel bölgedeki damarlardan kan geçişi sağlanır. Kan döngüsünün normale dönmesiyle cinsel bölge tedavi edilir ve normal işleyişine geri döner. Modus ED SWT tedavisi ile penisteki kan damarlarının sayısı arttırılarak ve hasarlı damarlar onarılarak sertleşme sorunu çözülmektedir.

Holmium Lazer Litotripsi

Holmiyum lazer; böbrek, üreter ve mesane taşları, üst idrar yolu (üreter) darlıkları, alt idrar yolu (üretra) darlıkları, mesane ve üreter tümörleri, dış genital lezyonların tedavilerinde kullanılmaktadır. Lazer teknolojisi ile taş tedavisi daha kolay uygulanabilmektedir. İdrar yollarındaki darlıklar bazen taşa ulaşmayı zorlaştırabilir. Lazer ile darlıkları açmak mümkündür. Lazer teknolojisi, idrar kanalına yakın ve büyük taşların kırılmasında da daha etkilidir.

Doktorlarımız

Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner